TV SET ACC WALL MOUNT 32-55"/WM-55ST-02 GEMBIRD
Saatavilla: 55 tk* Tuotekoodi: WM-55ST-02-LKO
Premium full-motion TV wall mount , 32”-55”, 30 kg
- Position your screen perfectly
- Lightweight and maneuverable design
Max. weight 30 kg
Fits screens sized 32”-55”
Single-arm full-motion TV wall mount
Supports most 32'' - 55'' LCD/LED TV’s
VESA compatible, max. 400 mm x 400 mm
Wall distance 65 - 610 mm
Allows up to 180 degrees swivel and 12 degrees tilting
Includes all necessary installation materials
Maximum weight capacity 30 kg
Minimum screen size 32 ", Maximum screen size 55 "
Minimum VESA mount 100 x 100 mm, Maximum VESA mount 400 x 400 mm
Mounting type Wall, Tilt adjustment Yes
Tilt angle range -5 - 8 °, Swivelling Yes
Distance to the wall (min) 65 mm, Colour Black
Weight 3.35 kg
Viivakoodi/EAN: 8716309127394
34.92 / tk
Ei sisällä arvonlisäveroa
Määrä
Toimitusaika:
Tavarakuljetus:
Toimitusaika 3-5 arkipäivinä
Itellan pakettiautomaatti:
Toimitusaika 3-5 arkipäivinä
  • Tooteinfo
    • Summary
      Gembird WM-55ST-02. Maximum weight capacity: 30 kg, Minimum screen size: 81.3 cm (32"), Maximum screen size: 139.7 cm (55"), Minimum VESA mount: 100 x 100 mm, Maximum VESA mount: 400 x 400 mm. Tilt angle range: -5 - 8°, Distance to the wall (min): 6.5 cm, Distance to the wall (max): 61 cm. Product colour: Black