Kannettava tietokone ACER Swift 14 AI SF14-51-78TU CPU Core Ultra u7-256V 2200 MHz 14" 2880x1800 RAM 16GB...
Saatavilla: 6 kpl* Tuotekoodi: NX.J2KEL.002-LKO
Swift 14 AI Copilot+ PC Kannettava tietokone Intel Core Ultra.
OLED-näyttö
Swift, 14 AI
SF14-51-78TU, CPU Core Ultra
u7-256V, 2200 MHz
Näyttö 14", resoluutio 2880x1800
Näytön tyyppi OLED, RAM 16GB
LPDDR5x, SSD-levy 1TB
Integroitu grafiikka, VGA-kortti Intel Arc
Integroitu, Näppäimistö ENG
1xHDMI, 2xUSB 3.1, 2xUSB 3.1
2xUSB-C, 1xkuulokeliitäntä
Langaton LAN 802.11be, Bluetooth
Sisäänrakennettu mikrofoni, Kaiuttimet
WebCam, Windows 11 Home
Sininen, leveys 312 mm
Korkeus 16 mm, Syvyys 221 mm
Paino 1,28 kg Swift 14 AI Copilot+ PC Kannettava tietokone Intel Core Ultra.
OLED-näyttö
Swift, 14 AI
SF14-51-78TU, CPU Core Ultra
u7-256V, 2200 MHz
Näytön tyyppi OLED, RAM 16GB
LPDDR5x, SSD-levy 1TB
Integroitu, Näppäimistö ENG
1xHDMI, 2xUSB 3.1, 2xUSB 3.1
2xUSB-C, 1xkuulokeliitäntä
WebCam, Windows 11 Home
Sininen, leveys 312 mm
Korkeus 16 mm, Syvyys 221 mm
Paino 1,28 kg
Viivakoodi/EAN: 4711474343666
1 355.20 / kpl
Sisältää arvonlisäveron 25.5%
Määrä
Toimitusaika:
Tavarakuljetus:
Toimitusaika 3-5 arkipäivinä
Itellan pakettiautomaatti:
Toimitusaika 3-5 arkipäivinä
  • Tooteinfo
    • Summary
      Acer Swift 14 AI SF14-51-78TU. Product type: Laptop, Form factor: Clamshell. Processor family: Intel Core Ultra 7, Processor model: 256V. Display diagonal: 35.6 cm (14"), HD type: 2.8K, Display resolution: 2880 x 1800 pixels. Internal memory: 16 GB, Internal memory type: LPDDR5-SDRAM. Total storage capacity: 1 TB, Storage media: SSD. On-board graphics card model: Intel Arc Graphics 140V. Operating system installed: Windows 11 Home. Product colour: Blue. Weight: 1.28 kg
    • Vendor Homepage
      https://www.acer.com/us-en/laptops/swift/swift-14-16-ai
    • Category Code
      NB
    • Unit Box Height
      0.291
    • Unit Box Length
      0.455
    • Unit Box Width
    • Low Power Efficient-core Base Frequency
    • Low Power Efficient-core Max Turbo Frequency
    • Low Power Efficient-cores
      4
    • Maximum turbo power
      37
    • Performance cores
      4
    • Performance-core base frequency
      2.2
    • Performance-core Max Turbo Frequency
    • Processor base power
      17
    • Processor boost frequency
      4.8
    • Processor cache
      12
    • Processor cache type
      Smart Cache
    • Processor cores
      8
    • Processor family
      Intel Core Ultra 7
    • Processor generation
      Intel Core Ultra (Series 2)
    • Processor manufacturer
      Intel
    • Processor model
      256V
    • Processor threads
      8
    • Colour gamut
      100
    • Display diagonal
      14
    • Display resolution
      2880 x 1800
    • Display technology marketing name
      CineCrystal
    • HD type
      2.8K
    • Maximum refresh rate
      90
    • Native aspect ratio
    • Panel type
      OLED
    • RGB colour space
      DCI-P3
    • Touchscreen
      No
    • Colour name
      Steam Blue
    • Form factor
      Clamshell
    • Product colour
      Blue
    • Product type
      Laptop
    • AI software frameworks supported by NPU
      DirectML/ONNX RT/OpenVINO/WebNN/Windows ML
    • Copilot+ PC
      Yes
    • GPU performance up to
      64
    • Neural processor unit (NPU)
      Intel AI Boost
    • NPU performance up to
      47
    • Sparsity support
      Yes
    • Total processor performance up to
      115
    • Windows Studio effects support
    • Internal memory
      16
    • Internal memory type
      LPDDR5-SDRAM
    • Maximum internal memory
      16
    • Memory form factor
      On-board
    • Number of SSDs installed
      1
    • NVMe
    • Optical drive type
      No
    • SSD capacity
    • SSD form factor
      M.2
    • SSD interface
      PCI Express 4.0
    • Storage media
      SSD
    • Total SSDs capacity
    • Total storage capacity
    • Discrete graphics card
    • Discrete graphics card model
      Not available
    • On-board GPU manufacturer
      Intel
    • On-board graphics card
    • On-board graphics card family
      Intel Arc Graphics
    • On-board graphics card model
      Intel Arc Graphics 140V