Kannettavat tietokoneet ASUS TUF Gaming A16 (2025) FA608UP-QT016W CPU Ryzen 7 260 3800 MHz 16" 2560x1600 RAM...
Saatavilla: 11 kpl* Tuotekoodi: 90NR0KT1-M00340-LKO
ASUS TUF Gaming A16 (2025).
Pelaaminen
TUF, Gaming A16 (2025)
FA608UP-QT016W, Suoritin Ryzen 7
260, 3800 MHz
Näyttö 16", resoluutio 2560x1600
Näyttötyyppi heijastamaton IPS, 165Hz
RAM-muisti 32 Gt, enintään 64 Gt
Muistipaikkoja 2, DDR5
Taajuusnopeus 5600 MHz, SSD 1TB
Grafiikka Erillinen, VGA-kortti NVIDIA GeForce RTX 5070
8GB, LAN Gigabit
Näppäimistö ENG, Näppäimistön taustavalo
4 solua, 1xHDMI
1xUSB 2.0, 2xUSB 3.2
2xUSB-C, 1xKuulokeliitäntä
1xRJ45, Langaton lähiverkko 802.11ax
Bluetooth, Sisäänrakennettu mikrofoni
Kaiuttimet, WebCam FHD IR
Windows 11 Home, harmaa
Leveys 354 mm, korkeus 25,7 mm
Syvyys 269 mm, Paino 2,2 kg ASUS TUF Gaming A16 (2025).
Pelaaminen
TUF, Gaming A16 (2025)
260, 3800 MHz
Muistipaikkoja 2, DDR5
8GB, LAN Gigabit
4 solua, 1xHDMI
1xUSB 2.0, 2xUSB 3.2
2xUSB-C, 1xKuulokeliitäntä
Kaiuttimet, WebCam FHD IR
Windows 11 Home, harmaa
Leveys 354 mm, korkeus 25,7 mm
Syvyys 269 mm, Paino 2,2 kg
Viivakoodi/EAN: 4711636091077
2 558.58 / kpl
Sisältää arvonlisäveron 25.5%