TV SET ACC WALL MOUNT 37-80"/WM-80ST-02 GEMBIRD
Saatavilla: 24 tk* Tuotekoodi: WM-80ST-02-LKO
TV wall mount (rotate & tilt), 32" - 80''
Heavy duty steel LCD screen wall mount
Supports most 32” - 80” LCD TV’s
VESA compatible, max. 600 mm x 400 mm
Allows up to 90 degrees rotation and 15 degrees tilting
Distance to wall: 125 - 470 mm
Includes all necessary installation materials
Max. weight 50 kg
Fits screens sized 32” - 80”
Supports most 37'' - 80'' LCD TV’s
Allows up to 120 degrees swivel and 20 degrees tilting
Distance to wall: 58 - 402 mm
  • Position your screen perfectly
  • Lightweight and maneuverable design
1xNumber of displays supported
Maximum weight capacity 60 kg, Minimum screen size 37 "
Maximum screen size 80 ", Minimum VESA mount 200 x 200 mm
Maximum VESA mount 600 x 400 mm, Mounting type Wall
Tilt adjustment Yes, Tilt angle range -15 - 5 °
Swivelling Yes, Housing material Steel/Plastic
Colour Black, Weight 5.77 kg
Viivakoodi/EAN: 8716309126229
59.81 / tk
Sisältää arvonlisäveron 25.5%
Määrä
Toimitusaika:
Tavarakuljetus:
Toimitusaika 3-5 arkipäivinä
Itellan pakettiautomaatti:
Toimitusaika 3-5 arkipäivinä
  • Tooteinfo
    • Summary
      Gembird WM-80ST-02. Maximum weight capacity: 60 kg, Minimum screen size: 94 cm (37"), Maximum screen size: 2.03 m (80"), Minimum VESA mount: 200 x 200 mm, Maximum VESA mount: 600 x 400 mm. Tilt angle range: -15 - 5°, Swivel angle range: -60 - 60°. Product colour: Black