TV SET ACC WALL MOUNT 37-80"/WM-80ST-03 GEMBIRD
Saatavilla: 160 tk* Tuotekoodi: WM-80ST-03-LKO
Double-arm full-motion TV wall mount
Supports most 37'' - 80'' LCD TV’s
VESA compatible, max. 600 mm x 400 mm
Allows up to 120 degrees swivel and 18 degrees tilting
Distance to wall: 67 - 355 mm
Includes all necessary installation materials
  • Position your screen perfectly
  • Lightweight and maneuverable design
1xNumber of displays supported
Maximum weight capacity 40 kg, Minimum screen size 37 "
Maximum screen size 80 ", Minimum VESA mount 100 x 100 mm
Maximum VESA mount 600 x 400 mm, Mounting type Wall
Tilt adjustment Yes, Tilt angle range 3 - -15 °
Swivelling Yes, Distance to the wall (min) 67 mm
Colour Black, Housing material Steel/Plastic
Weight 3.6 kg
Viivakoodi/EAN: 8716309127783
43.52 / tk
Sisältää arvonlisäveron 25.5%
Määrä
Toimitusaika:
Tavarakuljetus:
Toimitusaika 3-5 arkipäivinä
Itellan pakettiautomaatti:
Toimitusaika 3-5 arkipäivinä
  • Tooteinfo
    • Summary
      Gembird WM-80ST-03. Maximum weight capacity: 40 kg, Minimum screen size: 94 cm (37"), Maximum screen size: 2.03 m (80"), Minimum VESA mount: 100 x 100 mm, Maximum VESA mount: 600 x 400 mm. Tilt angle range: 3 - -15°, Swivel angle range: 60 - -60°, Distance to the wall (min): 6.7 cm, Distance to the wall (max): 35.5 cm. Product colour: Black