UBIQUITI POE-48-24W Ubiquiti PoE-48 Passport Ubiquiti PoE-48 Passport
Saatavilla: 5 kpl*
Tuotekoodi: POE-48-24W-LSO
Haluatko joukkotarjouksen?
UBIQUITI POE-48-24W Ubiquiti PoE-48 Passiivinen PoE-sovitin EU/ 48V 0.5A/ maadoitus/ ESD-suojaus/ 24W UBIQUITI POE-48-24W Ubiquiti PoE-48 Passiivinen PoE-sovitin EU/ 48V 0.5A/ maadoitus/ ESD-suojaus/ 24W
Viivakoodi/EAN:
31.07
/ kpl
31.07
/
Sisältää arvonlisäveron 25.5%